Logo

Фугираща смес Ultracolor Plus 5 кг - луга - MAPEI

Реф. №: ds43615

(0)
В наличност (24)

Фугираща смес Ultracolor Plus 5 кг - луга - MAPEI

22.25 € | 43.52 лв.
Доставка с куриер
Вземи безплатно от магазин

Фугираща смес Mapei Ultracolor Plus

Mapei Ultracolor Plus е високотехнологичен, модифициран с полимери разтвор, проектиран да осигури професионален и естетически издържан завършек на всякакъв тип облицовки. Този антиефлоресцентен продукт гарантира напълно еднороден цвят, като предотвратява появата на неприятни бели отлагания по повърхността. Благодарение на свойствата си за бързо стягане и съхнене, той е идеалното решение за обекти с интензивен график, позволявайки настилките да бъдат готови за експлоатация в рамките на броени часове.

Технически характеристики

  • Ширина на фугата: от 2 до 20 мм
  • Годност след смесване: около 20-25 минути
  • Време за обработка: 15 - 30 минути
  • Време за стъпване: около 3 часа
  • Пълна експлоатация: след 24 часа (48 часа за басейни)
  • Ниво на емисии: EMICODE EC1
  • Срок на годност: 24 месеца

Предимства

За гарантиране на висока хигиена и дълготрайност, в състава са интегрирани две патентовани технологии. Технологията BioBlock активно възпрепятства образуването и размножаването на мухъл и плесени във влажна среда – ключово предимство за бани и кухни. Същевременно, технологията DropEffect придава на фугите силни водоотблъскващи свойства. Този хидрофобен ефект кара водата да се събира на капки по повърхността, което намалява задържането на мръсотия и улеснява ежедневното почистване.

Приложение

  • Вътрешни помещения и външни климатични условия (подове и стени)
  • Керамични плочки, клинкер, гранитогрес и теракота
  • Естествен камък и мраморна мозайка
  • Силно натоварени зони: супермаркети, ресторанти, летища
  • Специфични пространства: плувни басейни и фасади

Употреба

Нанасянето се извършва лесно с гумена мистрия, гъба или валяк. Важно е да се има предвид, че сместа има годност след разбъркване около 20-25 минути, което изисква организиран процес на работа. Финалната обработка се извършва след 15 до 30 минути с влажна гъба или уред Scotch-Brite. Продуктът е безопасен за здравето и околната среда, сертифициран с EMICODE EC1 за изключително ниски нива на вредни емисии.

Фугираща смес Ultracolor Plus 5 кг - луга - MAPEI

Фугираща смес Ultracolor Plus 5 кг - луга - MAPEI

22.25 € | 43.52 лв.