Лепило за дърво 250 грама Нинахим
- ■
Екологично чист продукт
- ■
Подходящо за дърво, фурнир, паркет и картон
- ■
Висока якост на слепване
- ■
Лесно нанасяне с валяк или четка
- ■
Отлична съхливост
Лепило за дърво Нинахим, 0.250 кг
Лепилото за дърво на Нинахим е специализиран екологично чист продукт, проектиран за нуждите на мебелната промишленост и домашните ремонти. То е идеално решение за здраво залепване на дървени детайли, сглобки, фурнир, картон и паркет. Формулата му е оптимизирана за лесно нанасяне, като осигурява много добра съхливост и висока якост на слепване, съобразена с естеството на дървесните материали. Благодарение на чистия си състав, продуктът е подходящ за работа в затворени пространства.
Технически характеристики
- Тип продукт: Лепило за дърво
- Разфасовка: 0.250 кг
- Екологичност: Екологично чист продукт
- Начин на нанасяне: Валяк или четка
- Приложение: Мебели, фурнир, паркет, картон
Предимства
- Мебелни сглобки: Осигурява структурна здравина при сглобяване на детайли, прониквайки добре в порите на дървото.
- Фурнироване: Подходящо за фини дейности като лепене на фурнир и декоративни дървени елементи.
- Ефективност: Изсъхва чисто и прозрачно, което позволява последваща обработка на повърхностите без видими следи.
- Лесна употреба: Оптималната консистенция позволява равномерно разнасяне, намалявайки разхода на материал.
Инструкции за употреба
Преди нанасяне се уверете, че повърхностите са чисти, сухи и добре напаснати. Нанесете тънък слой от лепилото върху едната или и двете повърхности с четка или валяк. Притиснете детайлите силно за известно време до първоначално стягане. Пълната здравина се постига след пълното изсъхване на лепилото.
Съхранение: Съхранявайте в оригиналната добре затворена опаковка при температура над 5°C. Пазете от замръзване и директна слънчева светлина.

