Попнит алуминиев 4Х30 мм - тясна периферия - BRALO
- ■
Качествени попнитове Bralo 4x30.
- ■
Модел с тясна периферия.
- ■
Алуминиево тяло, стоманен пирон.
- ■
Съответствие със стандарт DIN7337.
- ■
Подходящ за метални елементи.
Попнит алуминиев с тясна периферия 4x30 мм DIN7337 – BRALO
Попнитовете на водещия производител BRALO с тясна (стандартна) периферия са надеждно решение за създаване на сигурни неразглобяеми съединения. Комбинацията от алуминиево тяло и стоманен поансон осигурява оптимална здравина на занитването и добра устойчивост на външни влияния. Диаметърът от 4 мм и голямата дължина от 30 мм правят този модел изключително подходящ за специфични монтажни дейности, изискващи преминаване през по-дебели пакети от материали или кухи профили.
Основни предимства и конструкция
Тясната периферия позволява на нита да заеме минимално пространство върху повърхността, осигурявайки дискретен и професионален завършек на сглобката. Този дизайн е изключително практичен при монтаж в ограничени пространства или когато главата на нита трябва да остане максимално прибрана към детайла. Продуктът е произведен в строго съответствие със стандарт DIN7337, което гарантира прецизни размери и предвидимо поведение на материала при деформация по време на инсталация.
Приложение и монтаж
Със своите размери (4x30 мм), този попнит е предназначен за свързване на метални детайли, профили и панели с голяма обща дебелина. Намира широко приложение в строителството, при изработката на метални конструкции, вентилационни системи и при монтаж на различни дистанционни елементи, където стандартните дължини са недостатъчни. Монтажът се извършва лесно със специализирана нитачка, която издърпва стоманения пирон до неговото скъсване, оформяйки здрава и плътна затваряща глава от задната страна на материала.
Технически характеристики
- Марка: BRALO
- Тип глава: Тясна (стандартна) периферия
- Размер: 4x30 мм
- Материал на тялото: Алуминий
- Материал на поансона: Стомана
- Стандарт: DIN7337
- Единица мярка: Цена за 1 брой
*Посочената цена за продукта е валидна само при пазаруване онлайн. Възможно е да има несъответствие с цените и количествата на продукта в различните търговски обекти на строителен магазин ДИ ЕС ХОУМ.

