Отвертка звезда PZ1 Х75 мм CR-V (12/300) TOPMASTER
Реф. №: ds73099
Отвертка звезда PZ1 Х75 мм CR-V (12/300) TOPMASTER
- ■
Удобна двуслойна дръжка
- ■
Магнитни държач и връх
- ■
Хром-ванадиева (CR-V) стомана
- ■
Компактен и прецизен дизайн
- ■
Професионално първо поколение
Отвертка звезда (Torx) 5 x 75 мм
Професионалната отвертка тип „звезда“ от първо поколение на водещата марка Topmaster е прецизен инструмент, проектиран за работа с Torx крепежни елементи в условия, изискващи висока стабилност и компактност. Този модел е създаден за професионалисти, които търсят надеждност при монтажни дейности в електрониката, автомобилния сектор и фината механика. Късото стебло позволява отличен контрол и предаване на силата, което е от съществено значение при работа с по-фини детайли.
Качествена изработка и двойно намагнетизиране
Работната част на инструмента е изработена от висококачествена хром-ванадиева (CR-V) стомана, преминала през прецизна термична обработка за постигане на оптимална здравина и устойчивост на износване. Ключова характеристика на този модел е наличието на намагнетизиран държач и намагнетизиран връх. Тази система осигурява изключително сигурно фиксиране на винтовете към инструмента, което е безценно при позициониране на крепежни елементи в тесни или вертикални зони, където рискът от изпускане е голям.
Ергономия и сигурен захват
За постигане на максимален контрол и комфорт, отвертката разполага с двуслойна дръжка, специално проектирана за по-добър захват. Материалите на ръкохватката осигурява превъзходно сцепление с дланта и предотвратяват приплъзването, дори при продължителна употреба. Ергономичната форма разпределя напрежението равномерно, което намалява умората в китката. С работна дължина от 75 мм и диаметър от 5 мм, инструментът предлага перфектен баланс и маневреност за прецизно водене при всяка техническа задача.
Технически характеристики
- Вид накрайник: звезда (Torx)
- Материал на стеблото: висококачествена хром-ванадиева стомана
- Тип дръжка: ергономична двуслойна
- Работна дължина: 75 мм
- Диаметър на стеблото: 5 мм
- Обща дължина: 175 мм
- Екстри: намагнетизиран държач и намагнетизиран връх
Оценки, Мнение и Въпроси
Зареждане на отзивите...
Продукти с подобни характеристики
Може да ви хареса също

