Logo

Акумулаторна пръскачка GE-WS 18/75 LI-Solo EINHELL

Реф. №: ds79636

(0)

Акумулаторна пръскачка GE-WS 18/75 LI-Solo EINHELL

89.47 € | 174.99 лв.
Доставка с куриер
Вземи безплатно от магазин

Равномерна растителна защита с акумулаторна пръскачка Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo

Акумулаторната пръскачка под налягане GE-WS 18/75 Li-Solo на EINHELL е практичен помощник в градината, проектиран да улесни равномерното прилагане на пестициди, торове и препарати срещу плевели. Като част от гъвкавото семейство Power X-Change, този модел от DS HOME елиминира нуждата от уморително ръчно помпене. Автоматичната помпа създава постоянно налягане от 2.5 бара, което позволява изпомпване на до 1 литър разтвор в минута, осигурявайки прецизен и непрекъснат поток при работа.

Важно уточнение: Уредът разполага с прозрачен резервоар с капацитет 7.5 литра, снабден с детайлна скала за лесно следене на нивото на течността. Големите метални скоби на резервоара са специално проектирани за бързо и сигурно отваряне и затваряне, което прави презареждането и почистването на пръскачката изключително лесно.

Ергономичност и професионално изпълнение

Einhell GE-WS 18/75 Li-Solo е оборудвана с телескопична разпръскваща тръба от неръждаема стомана, която разполага със заключващ се бутон за управление за работа без умора. Месинговата дюза е индивидуално регулируема, позволявайки Ви да настройвате струята спрямо конкретните нужди на растенията. Подплатената презрамка осигурява комфортно прилепване към тялото, а специалният капак на отделението за батерията гарантира надеждна защита срещу пръски вода по време на пръскане.

За да съхраните работоспособността на Вашата акумулаторна пръскачка, е важно след всяка употреба да изплаквате резервоара и маркучите с чиста вода, за да предотвратите запушвания от засъхнали препарати. Тъй като уредът работи с 18 V батерия от серията Power X-Change, се препоръчва съхранението ѝ в заредено състояние на сухо и защитено място. Обърнете внимание, че моделът се характеризира с дебит от 60 л/ч и висока автономност при използване на стандартните системни батерии.

Технически характеристики и параметри

Акумулаторната пръскачка Einhell предлага съчетание от автоматизация и здравина. Ето и нейните основни параметри:

  • Захранване: 18 V (серия Power X-Change)

  • Капацитет на резервоара: 7.5 литра

  • Максимално налягане: 2.5 бара

  • Дебит: 60 л/ч (1 л/мин)

  • Материал на тръбата/дюзата: Неръждаема стомана / Месинг

*Доставя се без батерия и зарядно устройство.

*Посочената цена за продукта е валидна само при пазаруване онлайн. Възможно е да има несъответствие с цените и количествата на продукта в различните търговски обекти на строителен магазин ДИ ЕС ХОУМ.

Акумулаторна пръскачка GE-WS 18/75 LI-Solo EINHELL

Акумулаторна пръскачка GE-WS 18/75 LI-Solo EINHELL

89.47 € | 174.99 лв.