Водна шкурка лист 23х28 см P150 SMIRDEX
- ■
Агресивно първоначално мокро шлайфане
- ■
Абразивност P150 за бързо отнемане
- ■
Гъвкава водоустойчива хартиена основа
- ■
Шлайфане на кит, шпакловка и метали
- ■
Изравняване на груби повърхности
Водна шкурка лист SMIRDEX P150 230х280 мм
Водната шкурка с размери 230x280 мм и абразивност P150 от SMIRDEX е професионален абразив за мокро ръчно шлайфане при груба обработка на повърхности. Зърнистостта P150 е идеална за по-агресивна първоначална работа, осигуряваща бързо изравняване на кит, заглаждане на грубо нанесени грундове и ефективна подготовка за следващите по-фини стъпки.
Технически характеристики
- Вид продукт: Водна шкурка на лист
- Марка: SMIRDEX
- Зърнистост (абразивност): P150 (грубо шлайфане)
- Размери: 230 x 280 мм
- Абразивен материал: Силициев карбид (SiC)
- Основа: Гъвкава водоустойчива хартия
- Предназначение: Кит, шпакловка, грундове, метали, твърда дървесина
Предимства
Гъвкавата водоустойчива хартиена основа осигурява отлично прилягане и стабилност при обработка на сложни форми и заоблени детайли. Силициево-карбидното покритие гарантира остър рез и бързо отнемане на материал, а мокрият метод предотвратява запушването на абразивния слой и отмива отработения прах за равномерен резултат.
Приложение
- Бързо шлайфане и изравняване на кит и шпакловка при кузовни ремонти
- Заглаждане на грубо положени грундове и премахване на стари бои и лакове
- Обработка на метални елементи и първоначално подготвяне на повърхности
- Първоначална обработка на твърда дървесина и груби покрития
Употреба
Прилага се за мокро шлайфане с вода или съвместим разтворител, като течността постоянно отмива абразивния прах и поддържа висока скорост на работа. Работете с умерен натиск за контролирано отнемане на материал и подготовка на основата за последващо по-фино шлайфане.

