Logo

Винт за талашитени плоскости 5Х90 - с усилена глава

Реф. №: ds65615

(0)

Винт за талашитени плоскости 5Х90 - с усилена глава

0.05 € | 0.10 лв.
Доставка с куриер
Вземи безплатно от магазин

Крепежи за дебели плоскости

При изграждането на съвременни мебели или леки дървени конструкции, качеството на свързващите елементи определя дълготрайността на крайния продукт. Професионалният Винт за талашитени плоскости 5Х90 - с усилена глава е специализирано решение, проектирано да предложи максимална надеждност при работа с композитни материали. Благодарение на съчетанието от прецизна резба и подсилена структура, този крепеж осигурява здравина, която стандартните винтове за дърво трудно могат да постигнат при по-големи натоварвания.

Технически предимства и устойчивост

Основната характеристика, която отличава този Винт за талашитени плоскости 5Х90 - с усилена глава, е неговата специфична геометрия на главата. Усилената зона под шлица е проектирана да издържа на по-голям натиск при завиване, което предотвратява откъсването на главата при среща с по-твърди участъци в MDF или масивно дърво. Изработен от висококачествена въглеродна стомана, продуктът разполага с бяло поцинковано покритие. Този галваничен слой не само осигурява естетичен външен вид, подходящ за светли мебели, но и служи като надеждна бариера срещу корозия и окисляване.

Резбата на винта е оптимизирана за лесно навлизане в порести структури като талашит, ПДЧ и шперплат. Тя се врязва чисто в материала, осигурявайки изключителна сила на задържане, без да причинява нежелано разслояване на плоскостите. С диаметър от 5 мм и дължина от 90 мм, този модел е идеален за свързване на по-дебели детайли или фиксиране на елементи през изолационни слоеве, като гарантира структурна цялост на сглобката.

Техническа информация за продукта

  • Вид глава: Усилена фрезенкова (кръстат шлиц)
  • Диаметър мм.: 5
  • Дължина мм.: 90
  • Материал: Стомана с бяло поцинковано покритие
  • Приложение: ПДЧ, MDF, талашит, шперплат и дърво
  • Единица мярка: 1 брой

Приложения и практическа употреба

Винт за талашитени плоскости 5Х90 - с усилена глава намира широко приложение в мебелната индустрия, за интериорни ремонти и при сглобяването на кухненски шкафове и гардероби. Той е идеалният избор за фиксиране на носещи планки, укрепване на ъглови връзки или монтаж на детайли към масивни дървени рамки. Усилената глава позволява на винта да потъне плътно и изравнено с повърхността, което улеснява последващото поставяне на декоративни капачки за професионален завършек.

Цената на продукта е за един брой, което ви дава възможност да закупите точното количество, необходимо за вашия проект. Използването на специализирани винтове с усилена конструкция е залог за професионално изпълнение и дълъг експлоатационен живот на вашите дървени изделия. Независимо дали сте професионален дърводелец или ентусиаст в домашните ремонти, този крепеж ще ви предложи необходимата мощ и лекота при работа.

*Посочената цена за продукта e валидна само при пазаруване онлайн. Възможно е да има несъответствие с цените и количествата на продукта в различните търговски обекти на строителен магазин ДИ ЕС ХОУМ.

Винт за талашитени плоскости 5Х90  - с усилена глава

Винт за талашитени плоскости 5Х90 - с усилена глава

0.05 € | 0.10 лв.